JoomlaWatch Stats 1.2.10_04 by Matej Koval
Nederlands English French German Italian Spanish
Wie is online
We hebben 4 gasten online
Homepagina Usergroep en RSS Usergroep DTC-LG4


Usergroep DTC-LG4

 
Google Groups Druk op onderstaande pijl om naar de
gebruikersgroep bij groups.google.nl te gaan.
 
WELKOM Hallo " KNSA District 4 LG" sportschutter,

Om het eenvoudiger te maken om alle Luchtsportschutters en verenigingen van de KNSA in District 4 snel te kunnen bereiken, zonder dat hiervoor elke keer veel Emailadressen in een mail moet worden toegevoegd, is er bij Google een DTC-LG KNSA District 4 usergroep gestart.

Deze usergroep is op diverse manieren te bereiken:

A -
Door rechtstreeks naar http://groups.google.nl/group/DTC-LG4 te gaan of......
B -
Door op de website http://www.degrensstreek.nl in het Topmenu-Usergroep te kiezen voor de de optie "DTC-LG4 Usergroep", waarna deze pagina start. Druk op de wereldbol om naar de group te gaan.
WIE

Tot deze usergroep kunnen alleen maar maar verenigingen en leden aangesloten bij de DTC-LG KNSA District 4 toegang krijgen. De DTC-LG zal ook elk verzoek om toegang te krijgen accorderen.

Nadat je een uitnodiging van de DTC-LG4 usergroep hebt gekregen is het 't handigste om deze uitnodiging, middels de link in deze mail, te bevestigen. Hierna kun je n.l. altijd op de site van de usergroep de eigenschappen van je account aanpassen. (Email adres, bijnaam, Email-methode en afmelden) en alle berichten nogmaals nalezen.

Indien je de link niet bevestigd hebt krijg je wel alle mails, kun je ook mailen, maar heb je tot additionele functionaliteit van de usergroup geen toegang. Je kunt je ook middels de un-subscribe link in elke mail altijd van de usergroep afmelden.

Alleen de DTC heeft toegang tot alle Emailadressen in de usergroep. Bij de usergroep aangemelde gebruikers kunnen geen Emailadressen van andere gebruikers zien. Dus misbruik is uitgesloten en privacy gewaarborgd.

MAILADRES

Het grote voordeel van deze usergroep is dat met het mailadres:

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

direct informatie bij alle bij de usergroep bekende leden te krijgen is en dat deze informatie naderhand terug te vinden is op de http://groups.google.nl/group/DTC-LG4 site.

Om te voorkomen dat er allerlei onzin (spam) via deze groep naar de bij de groep bekende Email-adressen gestuurd wordt zal elk bericht voordat het doorgestuurd wordt door de DTC geaccordeerd worden.

GOOGLE ACCOUNT

Er zijn twee manieren waarop waarop je tot de usergroep toegang kunt krijgen.

1 Zelf initiatief nemen, door hieronder na het invullen van je E-mailadres op Aanmelden te drukken om jezelf kenbaar maken bij de Usergroep. Je krijgt hierna na validatie toegang tot de userergroep.
 
E-mailadres:
Archieven doorbladeren op groups.google.nl
2

Reageren "middels activeren van een link" welke b.v in de uitnodigingsmail van de usergroep staat.
Indien je voor deze link hebt gekozen komt je automatisch op de "Google maak account"-pagina terecht.
Vul de vereiste gegeven voor de Google account in:

  • Je E-mailadres, waarop je deze uitnodiging hebt gekregen.
  • 2 x het wachtwoord wat je voor googlegroups wil gebruiken.
  • Ikzelf zou de optie "Persoonlijke zoekopdracht inschakelen" uitzetten, omdat er alleen maar wordt bijgehouden welke sites je bezoekt.
  • Dan in "aan de slag met discussiegroepen" kun je jezelf een Bijnaam geven (Engelsen noemen dit Nickname). Deze komt in de berichten welke verstuurd worden te staan. Gebruik de eerste 4 posities van je Nickname as verenigingscode dan kan de DTC altijd zien bij welke vereniging (of een lid van een vereniging) een Emailadres thuishoort
  • Als afsluiting dien je een woordverificatie in te vullen welke als gekleurde tekens net boven het veld staan waarin je de verificatie moet invullen.
  • Druk nu op de grote balk "Ik ga accoord. Maak mijn account"
  • Je krijgt nu een dialoog waarin staat dat er een E-mail verificatie wordt gestuurd. Druk op "Klik hier om door te gaan"
MAILVERIFICATIE Ga naar je E-mailer en druk hierin op de E-mailverificatie-Link die hierin staat, hHierna krijg je een bericht dat je E-mail is geverificeerd. Ga onderstaand door onderstaand onder "AANMELDEN"
AFMELDEN

Wil je geen gebruik (meer) maken van de usergroep en als gevolg hiervan ook geen mails meer krijgen dan moet je je afmelden door een mail te sturen aan:

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
MAILVERIFICATIE Ga naar je E-mailer en druk hierin op de E-mailverificatie-Link die hierin staat.
Hierna krijg je een bericht dat je E-mail is geverificeerd.
Ga verder zoals hierboven bij 1 is gemeld, accepteer de uitnodiging tot DTC-LG4 usergroep met de link onder in deze mail.
ga door met onderstaand "AANMELDEN"
AANPASSSEN
ACCOUNT en USERGROEP GEGEVENS
  • Indien je Rechtsboven op "Mijn Account" drukt, kun je hierna je E-mail adres en bijnaam veranderen zoals je bij Google bekend bent. Dit heeft alleen maar iets te maken hoe/waar je mail naartoe gestuurd wordt..
  • Indien je Rechts (in het midden) op "Mijn lidmaatschap bewerken" drukt, kun je de manier waarop je de mail van de DTC-LG4 usergroep krijgt en de naam zoals je in de DTC-LG4 usergroep bekend bent wijzigen. Zet voor je naam de verenigingscode, dan kan de DTC ook zien bij welke vereniging je hoort. Dit heeft geen invloed op je "Mijn Account" gegevens.
AANMELDEN
Google Groups Druk op onderstaande pijl om naar de
gebruikersgroep bij groups.google.nl te gaan.
 
 

In de webpagina kun je op drie verschillende manieren inloggen:

  • Links boven bij punt "Leden aanmelden"
  • Geheel Rechtsboven bij "Aanmelden"
  • In de midden bij "Deelnemen aan deze Groep"
  • Meld je aan bij je Google-account met je E-mail en wachtwoord wat je jezelf hiervoor hebt gegeven.
  • Indien je "onthouden op deze computer aanzet" hoef je E-mail en wachtwoord de volgende keer niet meer in te vullen.
  • Nu ben je up en running.

De volgende keer hoef je alleen maar door AANMELDEN te gaan als je echt rechtstreeks naar de usergroep wilt. Normaal zul je dit niet dikwijls meer doen omdat je toch van alles wat hier wordt neergezet een mail krijgt.

 

Groetjes en veel succes toegewenst bij het gebruik van de "Usergroep"

Zeg het voort, zeg het voort........

Veel plezier aan het gebruik van de DTC-LG District 4 KNSA usergroep.

DTC-LG KNSA District 4


 

Kalender
<<  September 2010  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  91011
1314151619
2021222324
27282930   
Aan-/Afmelden